MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 11482250
nr 1148 2250
Sekretär
Asien, längd: 100 cm, djup: 48 cm, höjd: 106 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:52:55
100 kr
200 kr
600 kr